Kiedy chcesz siedzieć wygodnie w każdych warunkach.

Kiedy chcesz stać i widzieć dalej niż wszyscy inni.

 

Kiedy chcesz zebrać się razem z przyjaciółmi.

Kiedy chcesz żyć w zgodzie z naturą.

Kiedy chcesz mieć swoje krzesło zawsze ze sobą.

Sitbox Krzesło pielgrzyma - angielskie seat box

Sit Box

Niezastąpiony dla pielgrzyma i turysty. Składane przenośne pudełko z ekologicznej tektury do siedzenia i stania.

Oryginalny polski produkt

Produkt wykonany w Polsce, na podstawie oryginalnego polskiego projektu.

 

Lekki i trwały

Dzięki wykorzystaniu unikatowej konstrukcji oraz właściwości wielowarstwowej tektury, Sit Box ma udźwig 150 kg choć sam waży tylko 0,4 kg.

Sit Box pomaga

Sit Box jest także produktem, którego dystrybucja przyczynia się do realizacji szczytnego celu.

Sit Box to produkt niesamowicie poręczny, lekki i praktyczny.

Zawsze możesz go mieć ze sobą, przypięty do plecaka, do pasku u spodni lub po prostu w rękach. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji pozwala na składanie lub rozkładanie w około 30 sekund. Jeśli akurat nie siedzisz na swoim Sit Boxie, użyj go jako ochrony przed deszczem, gradem i wiatrem, a w nocy zabezpiecz się przed zimnem od podłoża, pomachaj nim i pomóż się odnaleźć wśród tłumu.

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

Sit Box jest produkowany według oryginalnego pomysłu przez firmę założoną przez młodych ludzi z Krakowa. Powstał w odpowiedzi na potrzebę pielgrzymów przybywających do dawnej stolicy Polski na Światowe Dni Młodzieży w lipcu 2016.

Sit box złożony model krzesła ekologicznego z kartonu
Instrukcja do Sit Boxa

Informacje o produkcie

Sit Box to produkt niesamowicie poręczny, lekki i praktyczny. Zawsze możesz go mieć ze sobą, przypięty do plecaka, do pasku u spodni lub po prostu w rękach. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji pozwala na składanie lub rozkładanie w około 30 sekund. Jeśli akurat nie siedzisz na swoim Sit Boxie, użyj go jako ochrony przed deszczem, gradem i wiatrem, a w nocy zabezpiecz się przed zimnem od podłoża, pomachaj nim i pomóż się odnaleźć wśród tłumu.

Więcej

Korzyści i Dystrybucja

Sit Box rozprowadzany będzie wśród pielgrzymów za pośrednictwem młodych osób z identyfikatorami z logo Sit Box. Jeśli chcesz zgłosić się do pomocy przy sprzedaży Sit Boxa, napisz do nas na rekrutacja@sitbox.pl. Zapraszam do współpracy w dystrybucji produktu także parafie, pola namiotowe oraz inne miejsca noclegu pielgrzymów, a także przedsiębiorców obsługujących Światowe Dni Młodzieży. Warunki dystrybucji dostępne są na życzenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy biuro@sitbox.pl.

Więcej
Logo Sitbox Seat box

Zainteresowany Współpracą? Zostaw swój numer. Oddzwonimy wkrótce!

Skontaktuj się z nami!